Aktuální informace Rapotín

1. NEDĚLE POSTNÍ – 18. 2. 2024

Pořad bohoslužeb v tomto týdnu:
středa – mše svatá v kostele v 18.15 hod.
pátek – mše svatá v kostele v 18.15 hod.
neděle – mše svatá v 9.00 hod.

Za týden se koná ve všech farnostech sbírka Haléř sv. Petra, která je příspěvkem pro činnost Svatého otce Františka. Pán Bůh zaplať.

Pobožnost křížové cesty je v Rapotíně v pátky přede mší svatou v 17.30 hod. a v neděli v 8.30 hod. Prosíme, přihlaste se k vedení křížových cest.

U ministrantů si při odchodu vylosujte „farní postní úkol“. Můžete se tak dobrovolně připojit a přinášet postní oběti ve společenství s ostatními.

Jak jste určitě četli v časopise, jste srdečně zváni na duchovní obnovu, kterou pro nás v pátek a sobotu 24. a 25. února povede v Šumperku Kateřina Lachmanová. Přednášky budou zaměřené na osobu blahoslaveného Carla Acutise, mladého současného světce, kterého ostatky budou také přítomné uprostřed nás. Páteční program, zaměřený hlavně pro mládež, bude v kostele, sobotní pro všechny zájemce na farním středisku. Ještě jednou srdečně zveme a prosíme, abyste se na sobotní program nahlásili sms zprávou, protože jeho součástí bude i oběd. Poslat ji můžete na číslo otce Slawomira (731 402 146). Podrobný program je v Tam&Tamu.