Aktuální informace Bratrušov

Římskokatolická farnost Bratrušov

16. NEDĚLE V MEZIDOBÍ - 21. 7. 2024

Rozpis nedělních bohoslužeb na prázdniny v celém děkanátu je v časopise, na vývěskách a na internetu.

V sobotu 27. 7. bude v 15.00 mše svatá v kostele Božího Těla „u kostelíčka“. O týden později tam mše svatá nebude.

Jak jste možná četli v časopise, v neděli 4. srpna bude v Sobotíně pan arcibiskup Josef a požehná opravené varhany. Chce ale také, aby bylo to zároveň setkání všech hudebníku (varhaníků, zpěváků) děkanátu. Samozřejmě bere v potaz, že je doba dovolených, přesto prosí, aby přišli všichni ti, kteří přijít mohou. Program začne v 10.00 mší svatou, v 11.30 bude pohoštění a setkání na faře v Sobotíně, pak krátký koncert a slovo otce arcibiskupa. Zváni jsou všichni, kdo se jakkoliv věnují církevní hudbě a hrají či zpívají v našich kostelích.